U sredu, 29. marta, u goste našem univerzitetu došlo je 110 učenika Ekonomske škole u Valjevu. Devojke i mladiće iz ovog grada u Kolubarskom okrugu vodili su direktor  Dragan Timotić i nastavnici Radmila Jakovljević, Ivana Šaković, Slađana Nikolić i Biljana Jelesijević.

Srednjoškolcima iz Valjeva, koji su bili oduševljeni uslovima učenja i društvenog života na našem univerzitetu, domaćini su bili prof dr Neđo Danilović, zamenik rektora, zatim prorektor prof. dr Milivoje Pavlović, dekan FPS prof. dr Tatjana Cvetkovski i dekan FKM prof. dr Dragan Nikodijević. Skupu se pridružio i valjevskim sredoškolcima poželeo dobrodošlicu i rektor Univerziteta, prof. dr Milomir Minić.

Potom je prof. dr Vuk Bevanda srednjoškolcima iz Valjeva održao kraće predavanje o preduzetništvu u savremenim uslovima.