Обавештавају се студенти да је последњи термин за одбрану семинарских радова (и уједно последњи термин вежби у летњем семестру) из предмета Руковођење и лидерство 8.6.2018. године, и уједно подсећају да је максималан број одбрана у једном термину вежби 3 одбране (1 одбрана по часу). Студенти су у обавези да прву верзију рада донесу на прегледање одштампану, у термину консултација или вежби. Последњи термин када се прва верзија рада може донети на прегледање је две недеље пре краја семестра. То ће уједно значити да студенти који нису благовремено доставили радове, или су чекали последњи термин вежби за одбрану неће ни моћи да бране своје радове (у случају да су термини већ попуњени), а самим тим ни да освоје максималних 30 бодова које носе рад + одбрана и презентација рада. Финалну верзију рада (исправљену у складу са сугестијама и одобрену од стране професора) – неопходно је имати најкасније 5 дана пре одбране, у супротном се сматра да нису испуњени услови за заказивање одбране семинарског рада.

Такође, студенти су дужни да се информишу о томе да ли у термину у ком су планирали да донесу рад на прегледање већ има заказаних одбрана (у термину вежби), или заказаних испита или других одбрана попут дипломских радова (у термину консултација).